Logo Optigrün

INFORMACJE O PRYWATNOŚCI

Ochrona prywatności

Uchwalając "Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną" "Elektronischer Geschäftsverkehr-Gesetz" (EGG) z 01.01.2002 } zaspokojono potrzebę ochrony użytkowników Internetu. W myśl tej ustawy wykorzystujemy przekazane nam przez Państwa dane w ramach standardowych kontaktów tylko i wyłącznie w określonych celach:

Jeśli skontaktują się Państwo z nami, Wasz adres zapamiętywany jest w naszym wewnętrznym banku danych na naszym lokalnym komputerze. Osoby trzecie nie mają dostępu do tego komputera.

Państwa adres jest przez nas ponownie wykorzystywany tylko wówczas, gdy:

a) w formularzu kontaktowym wyrazili Państwo wyraźną zgodę na to, abyśmy bez dodatkowego zapytania mogli wysyłać Państwu ogólne informacje drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty, lub
b) treść przesłanej do nas przez Państwa wiadomości wskazuje na to, że oczekują Państwo odpowiedzi na Waszą wiadomość. 
Nie przekazujemy Państwa danych osobom trzecim i nie stosujemy takich programów (cookies), które umożliwiałyby połączenie Państwa działań na naszej stronie (ilość Waszych odwiedzin na stronie, itp.) z Waszą osobą.

W każdym momencie mogą Państwo zażądać wykasowania wiadomości elektronicznej lub innych informacji, które nam Państwo przekazali. Proszę wykorzystać w tym celu nasz formularz kontaktowy, wówczas natychmiast wykasujemy Państwa plik z naszego systemu.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie ochrony danych, prosimy o kontakt z nami.

Góra strony Drukuj stronę Poleć stronę