Optigrün international AG

System pokrywania dachów zielenią, zieleń na dachu w ramach systemu Optigün - zalety fachowego wykonania oraz pielęgnacji przez partnerów Optigrün.

Firma Optigrün international AG wyspecjalizowała się w tworzeniu wszelkiego rodzaju dachów zielonych. Należy do wiodących na rynku przedsiębiorstw w branży dachów zielonych. Firmy należące do sieci partnerskiej Optigrün rocznie pokrywają zielenią około 2 milionów metrów kwadratowych powierzchni różnorodnych dachów.

Kompetentne doradztwo, najwyższa jakość wykonania oraz korzystne warunki to najważniejsze punkty na liście priorytetów firmy. Każdej zainteresowanej osobie przedstawiamy paletę usług i produktów dobraną odpowiednio do jej oczekiwań i potrzeb. Służymy pomocą w projektowaniu dostarczamy materiały, których jakość zgodna jest z aktualnymi wymogami wytycznych dla dachów zielonych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, a nasi regionalni partnerzy (sieć partnerska Optigrün) są do dyspozycji klientów.

Optigrün AG tworzy zespół kompetentnych i doświadczonych pracowników oraz nowoczesna sieć franczyzowa firm partnerskich Optigrün. Partnerzy i pracownicy Optigrün są akcjonariuszami spółki. Udział w spółce wzmacnia partnerstwo i zapewnia silną podstawę kapitałową dla przyszłego rozwoju i wzrostu. Sieć partnerską Optigrün tworzy obecnie około 120 firm partnerskich w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Anglii, Turcji, Republice Czeskiej, Polsce i w USA.

Na naszych stronach internetowych pragniemy przedstawić Państwu nasze rozwiązania produktowe i systemowe dla dachów zielonych, a także zaprezentować naszych partnerów oraz usługi.

W celu uzyskania bliższych informacji o systemach dachów zielonych, o firmie, bądź o możliwości zostania partnerem Optigrün, prosimy o kontakt z pracownikami Optigrün international AG, którzy chętnie służą pomocą.

Tutaj przejdą Państwo do Optigrün Imagefilm.