Stopka redakcyjna

Optigrün international AG
Am Birkenstock 15-19
D-72505 Krauchenwies-Göggingen
Telefon +49(0) 7576 - 772 - 0
Telefax +49(0) 7576 - 772 - 299
info@optigruen.pl
www.optigruen.pl


Vorstand
Dipl.-Kfm. Uwe Harzmann
Aufsichtsratsvorsitzende
Dipl.-Kfm. Susanne Deis
Amtsgericht Ulm HRB 711009
USt.-Id-Nr. DE 812 843 745

Tekste i Sdjenzia:
Optigrün international AG  

Design:
Atelier für Mediengestaltung - www.afm-koeln.de

Stopka redakcyjna

Ważna informacja dotycząca wszystkich linków na naszych stronach internetowych:

W wyroku z 12 września 1999 r. – 312 O 85/99 – „Odpowiedzialność cywilna za linki”, Sąd Krajowy w Hamburgu orzekł, że umieszczając link na własnej stronie internetowej bierze się współodpowiedzialność za treści publikowane na tej stronie. Odpowiedzialności tej można uniknąć jedynie wówczas, gdy wyraźnie dystansuje się od podanych tam treści.

Niniejszym dystansujemy się zdecydowanie od wszystkich treści, czy grafik zawartych na stronach, do których odsyłamy w linkach. Nie są one absolutnie naszą własnością. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek wykroczeniach przeciwko obowiązującemu prawu, zwyczajom, czy zasadom moralnym, skutkować to będzie natychmiastowym wykasowaniem linków, wpisów, grafik, itp.

Zastrzeżenia prawne:

Optigrün international AG

Optigrün international AG ma w każdym momencie możliwość dokonania zmian lub uzupełnień treści stron internetowych. Użytkownik stron internetowych Optigrün w pełni odpowiada za wszystkie informacje, które wysyła do Optigrün, tak aby nie naruszać praw osób trzecich.

Zawartość stron internetowych Optigrün international AG objęta jest ochroną prawem autorskim. Naruszenie praw autorskich i praw pokrewnych niesie za sobą obowiązek odszkodowania. Bez pisemnej zgody Optigrün international AG niedozwolona jest reprodukcja lub modyfikacja treści zawartych na stronach internetowych (niezależnie od formy i długości).

Jeśli poprzez skierowanie za pomocą linków na inne strony internetowe udostępnione zostaną kolejne informacje, Optigrün international AG zwraca uwagę, że nie przeprowadza kontroli i wyklucza wszelką odpowiedzialność za treść zawartą na tych stronach.

Ochrona prywatności

Uchwalając "Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną" {"Elektronischer Geschäftsverkehr-Gesetz" (EGG) z 01.01.2002 } zaspokojono potrzebę ochrony użytkowników Internetu. W myśl tej ustawy wykorzystujemy przekazane nam przez Państwa dane w ramach standardowych kontaktów tylko i wyłącznie w określonych celacheśli skontaktują się Państwo z nami, Wasz adres zapamiętywany jest w naszym wewnętrznym banku danych na naszym lokalnym komputerze. Osoby trzecie nie mają dostępu do tego komputera.

Państwa adres jest przez nas ponownie wykorzystywany tylko wówczas, gdy:

a) w formularzu kontaktowym wyrazili Państwo wyraźną zgodę na to, abyśmy bez dodatkowego zapytania mogli wysyłać Państwu ogólne informacje drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty, lub

b) treść przesłanej do nas przez Państwa wiadomości wskazuje na to, że oczekują Państwo odpowiedzi na Waszą wiadomość.

Nie przekazujemy Państwa danych osobom trzecim i nie stosujemy takich programów (cookies), które umożliwiałyby połączenie Państwa zachowań na naszej stronie (ilość Waszych odwiedzin na stronie, itp.) z Waszą osobą.

W każdym momencie mogą Państwo zażądać wykasowania Waszej wiadomości elektronicznej lub innych informacji, które nam Państwo przekazali. Proszę wykorzystać w tym celu nasz formularz kontaktowy, wówczas natychmiast wykasujemy Państwa plik z naszego systemu.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie ochrony danych, prosimy o kontakt z nami.