Poszukujemy dystrybutorów z Gdańska oraz okolic.
Zainteresowane firmy budowlane, dekarskie oraz ogrodnicze prosimy o kontakt.
info[at]optigruen[dot]pl / +48 69 12 69 312 


Galeria Zamek (Tarasy Zamkowe) w Lublinie

28.11.2016

Tarasy Zamkowe to centrum handlowe w śródmieściu Lublina oferujące różne możliwości wypoczynku i rozrywki.

Projekt Tarasów Zamkowych łączy wyszukaną architekturę z ekologicznymi standardami. Główną atrakcją Tarasów Zamkowych są zielone powierzchnie na dachu: łąki kwietne, zielone ścieżki czy punkt widokowy, które zostały wykonane z wykorzystaniem produktów Optigruen do dachów ekstensywnych oraz intensywnych. 

więcej >>


Konferencja GREEN ON

10.11.2016

Wszystkich miłośników zielonych dachów zapraszamy na konferencję GREEN ON w dniu 25.11.2016 organizowaną przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Ogrody Rakoczy.

W szczególności zapraszamy na nasz wykład w godzinach  11.45 - 12.15 dotyczący projektowania oraz wykonywania zielonych dachów zgodnie z wytycznymi FLL.

więcej >>


"Mój zielony dach" Warsztat #4

Cykl warsztatów „Mój Zielony Dach” odbywa się w ramach Projektu Zielone Miasto – organizowanego przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25-lecia Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. Partnerami warsztatu były firmy: Optigruen, dystrybutor systemów zielonych dachów oraz szkółka roślin Grąbczewscy od 1936, MAMY ZIELONE POJĘCIE, która od 80 lat produkuje i sprzedaje rośliny. Warsztat przeprowadziła pracownia architektury krajobrazu PoLandscape.

Więcej zdjęć oraz informacji na stronach:
www.zielonyparagraf.pl
 
www.facebook.com/ZielonyParagraf

więcej >>